تبلیغات
مرکز نشر آثار استاد حسن عباسی - مطالب اسفند 1391
صلوات برای امام مهدی(عج)
سهـم شما جهت فــرج و سلامتی آقـا امام زمان (عج) چقدر است ؟

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
ابر برچسب ها
لینک مستقیم مدرنیسم کلبه استراتژی مرجع دانلود سخنرانی dr abbasi دانلود سخنرانی دانلود دکتر عباسی دانلود دکتر حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی فرویدیسم دانلود سیتنیسم دانلود سخنرانی‌های حسن عباسی دانلود استاد عباسی لینک مستفیم سخنرانی دکتر حسن عباسی فیلم سخنرانی دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم لینک مستقیم دانلود دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی استاد عباسی سخنرانی دانلود حسن عباسی دانلود سخنرانی دکتر عباسی با لینک مستقیم مرجع دانلود سخنرانی حسن عباسی دانلود سخنرانی دکتر عباسی دانلود سخنرانی حسن عباسی دکتر عباسیdr-abbasi.ir استاد حسن عباسی دکتر عباسی دانلود فیلم دکتر حسن عباسی جلسات کلبه کرامت دانلود با لینک مستقیم مجموعه جلسات کلبه کرامت دانلود استاد حسن عباسی دانلود مستقیم حسن عباسی پست مدرنیسم کلبه کرامت hassan abbasi پارادایم dr hassan abbasi دانلود سخنرانی با لینک مستقیم سکولاریسم دانلود استاد حسن دانلود سخنرانی‌های دکتر عباسی فیلم

          کلیپ مقابله به مثل » لینک دانلود   

اطلاعات در مورد دعوت دکتر عباسی برای سخنرانی و خرید سخنرانی های استاد در آدرس زیر :

رفتن به مطلب مربوطه »

لیست لینک های بروز شده سخنرانی ها و جلسات کلبه کرامت :

دیدن لیست لینک‌های بروز رسانی شده »

خبرگزاری فارس: رئیس مراکز عمده پژوهشی بررسی مسائل سیاسی در کشور گفت: آنچه افق تاریک سرمایه‌گرایی نامیده می‌شود به این دلیل است که این چهار سرمایه‌داری دچار مشکل شده و ایدئولوژی سرمایه‌داری تقریباً شکست خورده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس حسن عباسی در مصاحبه با شبکه رادیویی گفت‌وگو اظهار داشت: آنچه در جنبش 99 درصدی وال استریت در مقابل جریان 1 درصدی امریکا خود را نشان داد از دو زاویه علم اقتصاد و نیز سرمایه داری قابل تعریف است.

رئیس مراکز عمده پژوهشی بررسی مسائل سیاسی در کشور افزود: مفهوم علم اقتصاد در تخصیص بهینه منابع محدود به نیازهای نامحدود تعریف می‌شود؛ با فرض اینکه افرادی که در یک جامعه یا خانواده زندگی می‌کنند دارای نیازهای نامحدود در برابر منابع محدود هستند.

وی گفت: تبیین اینکه چطور این منابع محدود را به نیازهای نامحدود تخصیص دهیم، پرسشی است که علم اقتصاد باید پاسخگوی آن باشد.

عباسی تصریح کرد: مفهوم علم اقتصاد نوعی میانه روی را دنبال می‌کند، حال آنکه مفهوم سرمایه‌داری بر گرفته از واژه‌ای یونانی و دارای ساختاری متفاوت است که در ایران باستان مفهوم کدخدایی را در مقابل آن داریم.

وی یادآور شد: در اسلام نیازها و منابع را نامحدود می‌دانیم چراکه در قرآن مفهومی داریم با عنوان برکت و انفاق؛ بنابراین در این حوزه اقتصاد مدرن محل چالش است.

رئیس مراکز عمده پژوهشی بررسی مسائل سیاسی در کشور با بیان اینکه مردم ایالات متحده هنوز متوجه فجایای اقتصادی در این کشور نشده‌اند، اظهارداشت: وقتی 99 درصد مردم آمریکا در خیابان‌های آمریکا می‌ریزند، علم اقتصاد مدرن زیر سوال می‌رود؛ بنابراین مردم برای بیشتر داشتن باید بیشتر بخواهند و در ادامه تلاش بیشتری نمایند و چرخه تمدن به حرکت درآید.

وی ادامه داد: در جمهوری اسلامی اصالت با تولید است و مقام معظم رهبری جدای از این مسئله مفهوم ساماندهی مصرف و قاعده‌مند شدن آن را تحت عنوان طرح هدفمندی یارانه‌ها مطالبه می‌کنند.

عباسی تصریح کرد: اقتصاد آمریکا اصالت را روی مصرف می‌گذارد و برای رسیدن به مصرف بالا، افراد مجبور به افزایش تولید هستند ولی اگر قرار است اصالت را به مصرف دهیم، باید حد و حدود آن را مشخص کنیم.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون ایالات متحده در حوزه سطح تولید و مصرف دچار مشکل است؛ امروز کار از دست غربی‌ها خارج شده و مدیریت صحنه را از دست داده‌اند.

رئیس مراکز عمده پژوهشی بررسی مسائل سیاسی در کشور خاطرنشان کرد:این در حالی است که رهبری در سال گذشته و در سخنرانی عمومی اظهار کردند تصور اینکه آمریکا و غرب بر همه مسائل اشراف و نفوذ دارد و جهان را مدیریت می‌کند، ساده‌اندیشی است.

وی چهار مفهوم سرمایه‌گرایی در غرب تحت عنوان سرمایه مادی، علمی، اجتماعی و انسانی را شکست خورده برشمرد و افزود: آنچه افق تاریک سرمایه‌گرایی نامیده می‌شود به این دلیل است که این چهار سرمایه‌داری دچار مشکل شده و ایدئولوژی سرمایه‌داری تقریبا شکست خورده است.

عباسی با اشاره به معیارهای حیات بشر امروز، گفت: نبض حیات روزانه هر کشور با قیمت نفت و دلار و علایم حیاتی هر کشور با معیارهای مادی سنجیده می‌شود که از غرب تصری یافته است.

وی ادامه داد:لیبرالیسم به معنای اباهه‌گرایی است و ترجمه آن در مفهوم آزادی خواهی اشتباه است؛ در دهه 80 رهبر معظم انقلاب لیبرالیسم را برای اولین بار به اباهه‌گرایی ترجمه کردند.

عباسی اظهار داشت: در لیبرالیسم اقتصادی مفهومی به نام بازار آزاد داریم که نظارت و کنترلی در آن نیست و با تعریف نیازها رقم می‌خورد که به کالاهای زیر زمینی، قاچاق و بازار سیاه منتج می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه غرب در این حوزه به آخر خط رسیده است، افزود: یکی از تبعات اصلی این نوع بازار این است که اقتصاد را در حد نیازهای عادی مردم نگه نمی‌دارد؛ بلکه با ذائقه‌سازی در جهت تولید در بازار آزاد حرکت می‌کند.
طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  دوشنبه 21 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)
صرفاً جهت اطلاع یا صرفاً جهت تمسخر دکتر عباسی، در‌واقع این برنامه باید تغییر نام بده به صرفاً علیه عناصر حزب اللهی! برنامه دیشب صرفاً جهت اطلاع با لحنی توهین آمیز دکتر عباسی رو زیر سؤال برد، با جملاتی کنایه آمیز مثل: آقایی که در همه عرصه ها نظر میده! یا آقای متفکر... فرمایشات گهر بار شما...
برنامه دیشب نه یک نقد جدی که صرفاً برای تخریب دکتر عباسی و حمله به ایشون بود، احتیاجی به توضیح و تفسیر شخصیت و تفکر بزرگ دکتر عباسی نیست که مطمئناً دستاندکاران برنامه صرفا... و شخص آقای نجف زاده ایشون رو کاملاً می شناسند، جناب عباسی کسی که یک تنه خود رو وقف احیای مبانی و اصول فراموش شده دین و انقلاب کرده.
البته این موضوع جدید نیست، قبلاً در مورد چهره‌های دیگری هم این اتفاق تکرار شده مثلاً در مورد آقای سلحشور وقتی از موج روشنفکری ضد دین در سینمای امروز ما و نوکری برخی از بازیگران فاسد ما و کارگردانان متوهم و مغرض ما در زمین صهیونیسم میکنن، این مطلب به صرفاً... و آقای نجف زاده بر میخوره.
ولی اگر اشخاصی تو همین برنامه دیروز امروز فردا حاضر میشن مثل اصغرزاده و ابتکار و برخی دیگر از اصلاح طلبان که رسما نظام رو زیر سؤال میبرن، انتخابات آزاد رو مطرح میکنن و از فتنه گران حمایت می کنن به صرفاً... بر نمی خوره و یا در برنامه زنده زاویه صادق زیبا کلام کارکرد دین در مدیریت جامعه و اصل نظارت دین بر زندگی انسان رو نفی می کنه باز آقای نجف زاده و صرفاً … مشکلی نمی بینن.
ولی وقتی مساله ای از طرف نیروهای حزب اللهی مطرح میشه، صرفاً … عَلَم دفاع از انقلاب به دست میگیره و شروع به تخریب این چهره‌ها می کنه اون هم به زشت ترین حالت ممکن. آدم یاد این جمله شهید آوینی می افته که: در جهموری اسلامی همه آزادند الا حزب اللهی ها.
مشخصه که یک عده ناراحتن از اینکه دکتر عباسی بعد از یک دوره طولانی ممنوع التصویری هر چند هفته یکبار تریبونی رو در اختیار داره تا ناگفته‌های این سالهای از دست رفته رو مطرح کنه. مسلماً این موضوع به ذائقه یک عده خوش نمیاد.
مطمئناً یک عده دنبال این هستند که یا دکتر عباسی خودش پاشو پس بکشه و یا به نحوی دوباره مساله ممنوع التصویری ایشون رقم بخوره.
جالب اینکه توضیحات دکتر عباسی در این مورد کامل بود و برنامه صرفاً … با تکه‌تکه کردن صحبت‌های ایشون تونست این حمله رو صورت بده.
سؤال اینجاست که علت همسویی رسانه ملی با رسانه‌های معاند ضدانقلاب و وطن فروشان داخلی علیه دکتر عباسی چیست؟
چرا با پخش تکه‌ای نا مفهوم از سخنان ایشون و جملاتی تمسخر آمیز (تکرار میکنم گفتند کسی که در همه عرصه ها نظر میده!)، این عمل زشت صورت میگیره؟ جدای از این مطلب که برنامه دیروز امروز فردا در کم بیننده ترین زمان و همزمان با پخش فیلم‌های جذاب سینمایی پخش شده و عموم مردم که صرفا... رو دنبال میکن تمام اون برنامه رو ندیدن.
آیا برنامه صرفاً … و آقای نجف زاده می تونه ادعا کنه که سخنان دکتر عباسی در حوژه های مختلف غیر عالمانه است؟ آیا اساساً برنامه‌ای مثل صرفاً صلاحیت این کار رو داره؟
کجای توضیحات دکتر ناقص بود؟ کجای سخنان ایشون غیر کارشاسی بود، ایشون مسئول بررسی حمله آمریکا و حادثه طبس بودند، چه نظراتی دقیق‌تر و کامل‌تر از نظرات ایشون می تونه باشه، اگر کسی صلاحیت نقد این سخنان رو داشته باشه، اون آقای نجف زاده و برنامه صرفاً نیست.
و در ادامه توضیحات دکتر، این فکر رو کی به دل فرمانده نیروی دریایی آمریکا انداخت که از هلی کوپتر فرسوده استفاده کنه؟ خدا یا شیطان؟ مسلماً خدا، امداد غیبی یعنی همین. فکر حمله به دکتر عباسی رو چه کسی در دل شما انداخت، خدا یا شیطان؟ پاسخش با شماست.
در ادامه دکتر عباسی باز به همان مساله طوفان شن و تأثیرش در انحراف هلی کوپتر وبرخورد با تانکر سوخت اشاره کردن، مساله اینجاست که اگر هلی کوپتر فرسوده نبود چه بسا در برابر این اتفاق مقاومت میکرد و حادثه‌ای رخ نمی داد، یک زنجیره امداد های غیبی الهی رخ داده.
و دکتر عباسی تأکید کردن این اتفاق از طرف خدا رقم خورده و همین مطلب میتونه در یک فیلم قرار بگیره و آمریکا و ارتش آمریکا که همیشه منظم و دقیق و با نیروهای قوی و متعهد تصویر میشه کوبیده بشه.
در ضمن این مطلب از طرف هر کسی جز دکتر عباسی مطرح میشد، آن شخص یک متفکر کامل با استدلال های منطقی و علمی معرفی میشد اما وقتی حمله از یک چهره حزب اللهی مثل جناب عباسی مطرح میشه برخورد صورت میگیره اون هم با تکه تکه کردن سخنان، تمسخر و تخریب.
ما اعتراض جدی خواهیم کرد به این مساله و امیدواریم جلوی این اقدام‌ها گرفته بشه و دیگر شاهد چنین اقدام‌ها مخربی حداقل در رسانه ملی نباشیم.
امیداریم فرصت دیگری برای دکتر پبش بیاد تا شفاف‌تر و کامل این مساله رو توضیح بدن تا کسانی که دنبال فرصت میگردند برای ضربه زدن رسوا بشوند.
انشاالله، والسلام.

منبع : اقتصاد اسلامیطبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  شنبه 19 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)
کارگردان و نویسنده فیلم "فرشتگان قصاب" معتقد است: ما باید دفاع را به بیرون مرزهای خودمان ببریم و این کاری که سینما می تواند انجام دهد این است که ما فراتر از دشمن خودمون به آنها حمله فرهنگی کنیم و آنجا جلوی آنها را بگیریم که فیلمی همچون آرگو ساخته نشود.

"فرشتگان قصاب" اولین اثر سینمایی سهیل سلیمی کارگردان جوان کشورمان است که علی رغم بی مهری هایی که در جشنواره فیلم فجر در عدم شرکت این فیلم "ضد صهیونیستی" در بخش مسابقه بین المللی این جشنواره شد، اما در دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی موسوم به ققنوس که جمعه شب -27 بهمن- برگزار شد ازآن تقدیر شد؛ فیلمی با موضوع قاچاق اعضای بدن انسان در افغانستان که فیلم نامه آن با همراهی و کمک دکتر حسن عباسی در کاری حدودی 4 سال تهیه و تنظیم شده است؛ این مسئله بهانه ای شد که با "سهیل سلیمی" کارگردان و نویسنده این فیلم همراه شویم؛ گفتگوی خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» را با وی بخوانید:


بقیه در ادامه مطلب »

طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  دوشنبه 14 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)

شب گذشته، اختتامیه تجلی اراده ملی در جشنواره فجر برگزار شد که نهادها و سازمانهای مختلف در این بخش، از فیلم‌هایی که استحقاق دریافت جایزه در جشنواره را داشتند، به فراخور حیطه فعالیت‌شان تقدیر به عمل آوردند.

 سهیل سلیمی، کارگردان فیلم ضد صهیونیستی "فرشتگان قصاب" در این باره گفت: این جایزه، برای من مهمترین جایزه‌ای بود که می‌توانستم دریافت کنم و این طور هم شد.

سلیمی افزود: این تقدیر از سوی انجمن حمایت از فلسطین و خصوصا آقای آیت‌اللهی صورت گرفت و این موضوع، به نظر من از آن جهت خیلی مهم می‌شود که تنها فیلم ضد صهیونیستی ارائه شده در جشنواره فجر امسال است.

کارگردان فیلم "فرشتگان قصاب" با اشاره به معلوم نبودن علت عدم توجه مسئولان و داوران جشنواره به این قبیل فیلم‌ها خاطرنشان کرد: وقتی فیلم‌های ضد صهیونیستی را ارائه نکنیم و در صورت ارائه آن، مورد اهمیت و مطرح شدن در جامعه قرار نگیرند، طبیعتا در آینده باید انتظار داشته باشیم که فیلم‌هایی در راستای تبلیغ این رژیم منحوس که در آینده باعث ضربه زدن به سینمای ما هم شود، به روی کار بیایند.
طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  دوشنبه 14 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)
به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا، سهیل سلیمی کارگردان فیلم سینمایی فرشتگان قصاب درباره اهدا جایزه اسکار به فیلم سینمایی «آرگو» و مدیریت فرهنگی به سوالات خبرنگار پانا پاسخ داد.


اظهارات مدیران فرهنگی در مورد جایزه گرفتن فیلم های ضد ایرانی یا فیلمسازان ضد ایرانی چیست؟

شاید این قصه تکراری شده باشد که همه مدیران فرهنگی در مقابل تهاجم فرهنگی فقط عصبانی می شوند و شروع می کنند به آه و ناله کردن و گاهی هم خط و نشان هایی می کشند اما این کار آنها نوعی نقض غرض است زیرا وقتی جشنواره ای برگزار می کنند و تنها فیلم ضد صهیونیستی، ضد آمریکایی سینمای ایران را در آن راه نمی دهند دیگر گرفتن پز حق بجانب و دفاع از ارزشهای ایرانی کمی مضحک است. همواره باید در ورطه ی عمل یک مدیر نشان دهد که چه طرحی برای مقابله با تهاجمات دشمنان دارد.

آیا مدیران فرهنگی از ساخته شدن آرگو خبر داشتند؟ این جوایز چه تاثیری برای این فیلم دارد؟

از یک سال پیش که زمزمه های ساخته شدن فیلم ضد ایرانی آرگو به گوش می رسید باید مدیران واکنش نشان می دادند. حتی وقتی تابستان امسال(1391) تیزر این فیلم به همراه خلاصه ی داستان آن در سطح گسترده منتشر شد هیچ کدام از مدیران فرهنگی لب تر نکردند که حداقل نکته ای در مورد اینکه نگاه هالیوود به این موضوع چقدر می تواند مغرضانه باشد، بگویند. آرگو که بخاطر درام ضعیف و پرداخت دم دستی و بازیهای غالباً کلیشه اش شانسی برای دیده شدن نداشت به لطف مدیریت قدرتمند و هوشمندانه ی مدیران فرهنگی هالیوود و با کوله باری از جوایز (دریافت 44 جایزه در کمتر از 7 ماه) همه ی دنیا را معطوف به خود خواهد کرد ، مردم دنیا فارغ از اینکه آرگو چقدر خوش ساخت یا واقعی است، تنها به دلیل تعدد بالای جوایز این فیلم آنرا خواهند دید و باز این سرزمین مظلوم ماست که قربانی انتخابهای نسنجیده ی مدیران فرهنگی می شود.

آیا آرگو و فرشتگان قصاب محصول یک اندیشه ی مدیریت شده هستند؟

سربازان هالیوود کاملا سفارشی و طبق برنامه ی سازمانهای امنیتی ایالات متحده و صهیونیسم بین الملل عمل می کنند، آقای کارگردان آرگو از این که فیلمی در جهت منافع ملی کشورش ساخته با گرفتن جوایز متعدد مثل یک نظامی ارتقائ درجه می یابد. اما امثال بنده فقط از سر تکلیف و ادای دین به میهن و انقلاب وارد این عرصه می شویم که خب مخالفان، متهممان می کنند به دولتی سازی و مدیران فرهنگی هم از فیلمهای ما به راحتی چشم پوشی میکنند. فرشتگان قصاب محصول سفارشی هیچ نهاد دولتی و غیر دولتی نیست. بنده به شکل کاملا شخصی و با دغدغه ی شخصی حاصل از مطالبات رهبری به دنبال نوشتن چنین سناریویی رفتم و با هزاران هزار مشکل و سنگ اندازی موفق به ساخت فیلمم شدم. اما آنچه مهم است ، این است که رهبر عزیز درست بعد از پایان جشنواره ی فیلم فجر(که همه ی آقایان فجری منتظر مرحبا بودند) با گرداندگان جشنواره ی فیلم عمار ملاقات می کند تا مشخص شود که عملکرد کدام نهاد فرهنگی مطلوب تر بوده است.

مدیریت فرهنگی مدعی ایست که فیلمهای ضد آمریکایی هم در جشنواره امسال بوده؟

بله ، مدیران فرهنگی متاسفانه فقط با عدد و آمار سر وکار دارند، و نمی روند ببینند که در مجموعه هایشان فیلمها چطور انتخاب می شوند، بله فیلمهای ضد آمریکایی هم در سبد جشنواره امسال بوده اما فیلمهای ضعیف در حوزه ی دفاع مقدس و نگاههای ضد آمریکایی را در بخش سودای سیمرغ قرار می دهند که بگویند ببینید ، همه نوع فیلمی در جشنواره داریم ، اما فیلم شاخصی مثل فرشتگان قصاب را (به نظر غالب مخاطبان و منتقدین نه از منظرنگاه بنده) در بخش خارج مسابقه قرار می دهند تا مبادا رقیبی جدی برای محصولات ضد فرهنگی جشنواره باشد. باید دید مدیرت فرهنگی ما کی از خواب غفلت بیدار می شود و کی می تواند خودش را از چمبره ی سنگین سینمای غیر دینی غیر اخلاقی و غیر ایرانی حاکم بر سینمای ایران عزیز برهاند.


سهیل سلیمی نیز در مصاحبه با خبرنگار خبرنامه دانشجویان ایران، درباره فیلم آرگو گفت: آرگو، سیصد ، شبی با پادشاه ، 30دقیقه بعد از نیمه شب و ... تکلیف روشن هالیوود برای مقابله با ایران اسلامی است و اگر غیر از این عمل کنند جای سوال است. مدیران فرهنگی ما متاسفانه از ناحیه ی سینمای غالب که همان سینمای شبه روشنفکری است مدیریت میشوند. در واقع نوعی فراماسونر فرهنگی بر سینمای ما حاکم است که مدیران هر چند با آن مخالف باشند اما در نهایت به آن تن می دهند. با همین نگرش مدیران فرهنگی ما فیلمهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی را بیرون جشنواره فجر قرار می دهند تا فیلم های ضد ایرانی بی دغدغه و با خیال راحت اسکار بگیرند.

طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  دوشنبه 14 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)

برنامه این هفته «دیروز، امروز،فردا» که با اجرای محمد حسین رنجبران از شبکه سه سیما روی آنتن رفت، اهداف پیدا و پنهان اسکار به فیلم ضد ایرانی «آرگو» را با حضور دکتر حسن عباسی و خانم فروز رجائی فر مورد بررسی قرار داد.

رجایی فر که خود نیز در جریان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا حضور داشته، در ابتدای برنامه گفت:« من فیلم را دوبار تماشا کردم. آنچه که مشخص است فیلم به شکل کینه توزانه  به دور از واقعیت ها ساخته شده و سازنده آن، دست به تحریف تاریخ زده است. دروغ هایی که در این فیلم وجود دارد نشان دهنده این است که آرگو بازسازی مستند یک واقعه تاریخی نیست. متاسفانه در خیلی از صحنه های این فیلم ،از تکنیک های ظریف سینمایی استفاده شده تا رفتار های مردم ایران تند و خشن نشان داده شود. من حس می کنم آنچه باید به آن بپردازیم این است که بتوانیم ادعای اینکه این فیلم یک واقعه تاریخی مستند هست را نقض کنیم. فکر می کنم ما یک مقدار منفعل عمل می کنیم و منتظریم تا اتفاقات رخ بدهد و بعد از آن احساسات خود را بیان کنیم که این فایده ای ندارد! قطعاً من با تماشای این فیلم متاسف شدم.»

دکتر حسن عباسی هم در ابتدای برنامه با تائید صحبت های رجایی فر گفت:« این نکته حائز اهمیت است که در فضای کلی سینما این اعتقاد وجود دارد که نباید طبق مستندات تاریخی عمل کرد و دست کارگردان باز است تا بر اساس درام کار کند. در سینما حتی این موضوع وجود دارد که شما وقتی می خواهید یک رمان را تبدیل به فیلم کنید، آن را دراماتیزه می کنید و در این صورت می توانید به  اصل رمان هم پایبند نباشید.»


بقیه در ادامه مطلب »

طبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  شنبه 12 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2 انتها »


بنر همسنگران

Reba.ir
598 نامه
سرباز گمنام امام زمان عج
سفیران نور
سلاح من ، قلم من
منذرین دات آی آر
پایگاه خبری ایران پرس
اسلام مدیا
ظهور خورشید


.•○ لوگوی ما ○•.
دکتر حسن عباسی