تبلیغات
مرکز نشر آثار استاد حسن عباسی - حسن عباسی: ایران برنده میدان مذاکره هسته‌ای است
صلوات برای امام مهدی(عج)
سهـم شما جهت فــرج و سلامتی آقـا امام زمان (عج) چقدر است ؟

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
ابر برچسب ها
دانلود حسن عباسی جلسات کلبه کرامت سکولاریسم لینک مستقیم دانلود دکتر عباسیdr-abbasi.ir dr abbasi لینک مستقیم کلبه کرامت دانلود استاد عباسی دانلود سخنرانی‌های حسن عباسی دانلود دکتر عباسی دکتر عباسی لینک مستفیم پست مدرنیسم مرجع دانلود سخنرانی دانلود با لینک مستقیم دانلود استاد حسن دانلود سخنرانی‌های دکتر عباسی دانلود سخنرانی حسن عباسی دانلود سخنرانی دکتر عباسی با لینک مستقیم مرجع دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی فیلم سخنرانی فرویدیسم دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم دانلود دکتر حسن عباسی کلبه دکتر حسن عباسی سیتنیسم مدرنیسم دانلود استاد حسن عباسی دانلود سخنرانی با لینک مستقیم دانلود مستقیم دانلود سخنرانی دکتر عباسی سخنرانی دکتر حسن عباسی استراتژی سخنرانی hassan abbasi پارادایم دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی دانلود سخنرانی مرجع دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی فیلم استاد حسن عباسی دانلود حسن عباسی مجموعه جلسات کلبه کرامت استاد عباسی مرجع دانلود سخنرانی حسن عباسی dr hassan abbasi دانلود فیلم

          کلیپ مقابله به مثل » لینک دانلود   

اطلاعات در مورد دعوت دکتر عباسی برای سخنرانی و خرید سخنرانی های استاد در آدرس زیر :

رفتن به مطلب مربوطه »

لیست لینک های بروز شده سخنرانی ها و جلسات کلبه کرامت :

دیدن لیست لینک‌های بروز رسانی شده »

به گزارش مرکز نشر آثار استاد حسن عباسی به نقل از خبرگزاری دانشجو ، حسن عباسی شب گذشته در دانشگاه ایلام در مورد مذاکران ۱+۵ بیان داشت: در دشمنی آمریکا با ایران تنها دولت آمریکا است که ضرر می کند، در سال های پیش که آمریکا با ایران مذاکره نکرد، موضوع هولوکاست و رو شدن این دروغ در سراسر جهان از سوی ایران مطرح شد، دوستی آمریکای لاتین با ایران، بیداری اسلامی در دو قاره آسیا و آفریقا، فعال شدن ۱۹ هزار سانتی فیوژ، قدرتمند شدن ایران در عرصه جهانی و حمایت ایران از اسد، نصرلله و حماس در برابر اسرائیل از ضررهایی بود که آمریکا متقبل شد.

دکتر حسن عباسی

وی ادامه داد: ایران از نظر نظامی کشوری است که برد موشک بالستیکش بالای ۲۰۰۰ کیلومتر است، بخش کوچکی از تسلیحات نظامی ایران در دست کشورهای منطقه است، کشور ما به صورت غیر مستقیم با اسرائیل می جنگد و تا به امروز پیروز میدان بوده، رهبران گروهک های تروریستی در هر کشوری که تکان می خورند، اطلاعات ایران آمار آن ها را در دست دارد، با وجود آشفتگی وضعیت کنونی کشورهای همسایه، ایران قدرت بلامنازع منطقه است و در حال حاضر به مرحله ای از قدرت رسیده ایم که اگر شش ماه عقب نشینی تاکتیکی کنیم، باز هم در موضع قدرت قرار داریم.

رئیس پژوهشکده یقین تاکید کرد: در این شش ماه عقب نشینی، اگر آمریکا به تعهداتش عمل نکرد، کشور ما چیزی از دست نمی دهد، مذاکرات ایران با ۱+۵ بازی بر اساس جریان برد برد است که در هر حال ایران برنده میدان است. رسالت نظام، تنها مسئله هسته ای نیست، آن ها با پرونده هسته ای ما مشکل ندارند، آن ها می خواهند قدرت ایران را زیر سوال ببرند.

عباسی گفت: تضعیف تیم مذاکره کننده ایرانی در مذاکرات اخیر به دلیل اشتباهات دولت پیشین در جریان انحرافی ۸۸، ۱۱ روز خانه‌نشینی رئیس جمهور سابق و درگیری های دو قوه، باعث کم شدن قدرت تیم مذاکره کننده فعلی شد. در جریان فتنه ۸۸، ۵۰ درصد قدرت دولت رو به اضمحلال رفت.

وی افزود: مذاکرات ایران با ۱+۵ در دولت احمدی نژاد، مذاکراتی با شاکله و بر مبنای همین مباحثی بود که چند روز پیش صورت گرفت؛ اما به دو دلیل؛ امتیاز ندادن از سوی جلیلی به دولت های غربی و خصومت ۱+۵ با سیاست مطرح شدن هولوکاست از سوی احمدی نژاد این موافقت صورت نگرفت.

رئیس دکترینال امنیت بدون مرز ایران تصریح کرد: دلیل تماس تلفنی اوباما با روحانی این بود که آمریکا دارای دو حزب جمهوری خواه و دموکرات است، در زمان جیمی کارتر، رئیس جمهور دموکرات وقت بود که ارتباط ایران و آمریکا تیره شد؛ به همین خاطر جمهوری خواهان مشکل دیپلماسی آمریکا با ایران را از بی لیاقتی حزب دموکرات می دانند، اوباما با این پیام می خواهد به جمهوری خواهان بگویید که شما با توسل به گلوله و جنگ نظامی هم نتوانستید عراق و افغانستان را به زیر سلطه خود بکشید؛ اما ما با مذاکره توانستیم با ایران بدون جنگ و خونریزی رابطه برقرار کنیم.

 

اهمیت وجود رهبر

عباسی تصریح کرد: رهبر انقلاب می فرمایند ما مشکل مدیریت داریم،  مشکل ارتباط با آمریکا نداریم، مشکلات اقتصادی ایران مربوط به رابطه با آمریکا نیست؛ به دلیل بی کفایتی مدیران اقتصادی کشور است. دولت آمریکا دچار مشکلات عدیده اقتصادی است و از نظر ساختار سیاست داخلی قوای سه گانه مونتسکیو با هم اختلاف دارند، اعلام ۱۶ روز تعطیلی کامل در آمریکا گواه بر مشکلات مدیریتی این کشور است؛ با این حال آمریکای ورشکسته چگونه می تواند ناجی اقتصاد ایران باشد؟

وی گفت: در حکومت ولی فقیه مدار با جابجایی و روی کار آمدن جناح ها رویکرد کلان کشور تغییر نخواهد کرد. صدور فرمان جنگ، صلح و تایید اصول اساسی تصمیم گیری شورای عالی امنیت ملی بر عهده رهبر است، اگر مردم با انتخابات، جناح های مختلفی را روی کار آوردند بر اساس تدبیر رهبر جامعه به همان سمت و سوی پیشرفت و اقتدار جلو خواهد رفت. در اهمیت ولی فقیه همین بس که آمریکا در حال بررسی مدل رهبر است که چطور می توان برای مدیریت کامل بر جهان این طرح را تئوریزه و در غالب رهبریت سکولار در غرب پیاده کرد.

 

طرح تجزیه عربستان

رئیس پژوهشکده یقین تصریح کرد: یکی از طرح های آمریکا در آینده نزدیک طرح تجزیه عربستان است، این کشور نیروی جوان ندارد و از نظر گرایش های مذهبی بسیار تندرو و بدون انعطاف عمل می کند، عربستان چهره سیاسی مطلوبی ندارد و در جهان به عنوان کشوری منفور مطرح است.

عباسی خاطر نشان کرد: یکی از سیاست های آمریکا در شکل دهی جبهه النصره و گسیل آن ها به خاک سوریه حذف کردن وهابیون افراطی است. روسیه، مصر، لیبی، تونس، پاکستان و هر کشوری که نیروی وهابی افراطی دارد، آن ها را به سوی سوریه روانه می کند تا کشته شوند و جهان از لوث این غده سرطانی بی مصرف پاک شود.

وی ادامه داد: آمریکا در نظر دارد در پروژه خاورمیانه بزرگ طرح لی لی پوت را اجرا کند، در این سیاست اسرائیل به عنوان گالیور بر سرزمین کوچک لی لی پوتی تسلط کامل دارد. در این رویکرد کشورهای منطقه به سه طیف دولت های گالیوری، آرزومند و ناامید تقسیم می شوند، بر این اساس تجزیه کشورهایی مانند ایران به شش کشور، عربستان به پنج کشور، ترکیه به دو کشور، سوریه به سه کشور، لیبی به سه کشور و مصر به چهار کشور در دستور کار قرار می گیرند.

رئیس دکترینال امنیت بدون مرز ایران گفت: آمریکایی یک ستون مطمئن در جهان می خواهد، عربستان به دلیل فساد مالی، اقتصادی و نفرت انگیزی در دنیا نمی تواند ستون آمریکا باشد.

نخبگان ایرانی فکر می‌کنند اینترنت یک فضای غیرنظامی است

حسن عباسی شب گذشته در دانشگاه ایلام بیان داشت: جهان اطلاعات در حال حاضر در دست آژانس ملی امنیت آمریکا است، خطری که دنیا را تهدید می کند، سوء استفاده آمریکا از اطلاعات کاربران اینترنت است.
وی در مورد ریشه های شکل گیری NSA تصریح کرد: پس از جنگ جهانی دوم لزوم دست یابی به اطلاعات سایر کشورها از سوی آمریکا مطرح شد، از سال ۱۹۵۲ سیستم عامل های ابتدایی کامپیوتر که برای نگه داری اطلاعات محرمانه و جاسوسی از سایر ملل ساخته شده بود، کاربردی شدند.

رئیس دکترینال امنیت بدون مرز ایران ادامه داد: در کنار جاده بالتیمور در شمال شهر واشینگتن، دی سی در زیر زمین به فاصله ۹ هکتار، ابر رایانه هایی وجود دارند که برای حفاظت از آن ها در حمله اتمی با سقف های بتنی استتار شده اند، این مکان مغز سایبری جهان است که ریاست آن را  ژنرال کیت الکساندر، فرمانده نظامی سایبری در آمریکا و رئیس سازمان NSA بر عهده دارد.

عباسی تاکید کرد: NSA اصلی ترین نهاد اطلاعاتی آمریکا است که سه میلیارد اطلاعات در آن دسته بندی می شوند، فضاهای اجتماعی مانند فیسبوک و تویتر لایه های سطحی و اولیه جهان سایبر هستند که در ساله های آینده لایه های عمیق آن رخ خواهند کرد.

وی گفت: «هارولد مکیندر» در ۱۰۰ سال پیش نظریه قلب جهان یا هارتلند را مطرح کرد، بر اساس این نظریه هر کشوری که بتواند به بزرگترین خشکی جهان که ایران حد وسط آن است دست یابد، حاکم بر جهان می شود، امروزه نظریه قلب دنیا مطرح نیست؛ بلکه این مغز جهان است که مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس پژوهشکده یقین تصریح کرد: عملکرد NSA شکل دهی تمدن، سایبر و سازماندهی جهان است، این سازمان زیر نظر وزارت دفاع آمریکا است و از نظر تمدن سازی و سبک زندگی در آینده به گونه ای عمل می کند که هیچ گریزی از آن نیست و هفت میلیارد انسانی که بر روی کره زمین زندگی می کنند، سلول های این مغز واحد هستند.
عباسی ادامه داد: NSA از تمام داده های کاربران اینترنت در سطح جهان بک آپ می گیرد و آن ها را در حافظه اصلی نگه داری، ضبط، دسته بندی و پردازش می کند، ارزش افزوده این مطالب ذخیره شده سه تریلیون دلار است. این سازمان به شرکت های سازنده ویندوز، موتورهای جستجوگر و آی پدها دستور می دهد که برنامه های خود را به صورت جاسوسی طراحی کنند.

وی گفت: در این سازمان، جهان همانند یک بدن در نظر گرفته شده است که مغز آن در آمریکا وجود دارد و تمام ۱۹۸ کشور دنیا اعضای این بدن هستند که از مغز دستور می گیرند، NSA دارای ۱۰ هزار ریاضیدان است.

رئیس دکترینال امنیت بدون مرز ایران تاکید کرد: ۹۰ درصد اندیشمندان ایرانی به غلط فکر می کنند اینترنت یک فضای غیرنظامی و وابسته به سازمان مخابرات ارتباطی آمریکا است. اطلاعات تمام افراد در جهان در این سازمان دسته بندی می شوند، NSA در سال ۱۳۹۰ توانایی تحلیل پنج میلیارد اطلاعات در دنیا را داشت و به طور حتم الان این ظرفیت افزایش پیدا کرده است.

عباسی افزود: زمانی که یک لپ تاپ را خریداری می کنید، بعد از روشن کردن دستگاه، وب کم چشم شما را اسکن می کند، قسمت فینگر تاچ اثر انگشت شما را به NSA مخابره می کند، صدای شما را ضبط می کند، پس از اولین ارتباط به اینترنت اطلاعات شما در فایلی ۱۳ رقمی دسته بندی خواهد شد و درصد فراوانی علایق شما در حیطه های مختلف را پردازش می کند.

وی ادامه داد: آنچه که الان مطرح است شما در حال حاضر دانشجو، دانش آموز یا کارمند جزو هستید؛ اما در ۲۰ سال آینده ممکن است به مراتب عالی دست یابید و NSA اطلاعات شما را زمینه ای برای اخاذی های سیاسی قرار دهد، چه بسا در جریان انتخابات ۸۸ تعداد بیشماری از هموطنان ما در اروپا مورد تهدید و آزار این سازمان قرار گرفتند و جهت ایجاد اغتشاش به ایران گسیل داده می شدند.

رئیس پژوهشکده یقین گفت: آمریکا اگر تمام امکانات را برای ایران تحریم کند، محال است که کامپیوتر، لپ تاپ، سیستم های عامل ویندوز و اینترنت را در ایران محدود کند؛ بلکه ممکن است این ابزارهای جاسوسی را نیز به صورت رایگان در اختیار جوانان قرار دهد.
عباسی با ابراز نگرانی از قرار گیری اطلاعات مهم در فضای سایبری تصریح کرد: رمز و قفل هیچ نرم افزار و وب سایتی نیست که توسط NSA باز نشود، بنده به قرار دادن اطلاعات دهک های اقتصادی بر روی سایت ها به شدت اعتراض دارم، مسئولان به این موارد بیشتر دقت کنید.

وی اظهار کرد: نظام یا سیستم به معنی ایجاد ارتباط معنادار میان اجزا در یک کل است که خدمات ارائه می دهد، سیستم حکومتی اکثر کشورهای دنیا سیستم ارگانیک است و شامل ۵ بخش سیاست، اقتصاد، فرهنگ، نظامی گری و اجتماعی می باشد. دوره تکاملی این نوع نظام به پایان رسیده است. در غرب از سال ۲۰۰۵ این نظام مردود شد و در ایران بعد از بیانات رهبر معظم اسلامی مبنی بر آغاز کردن پروسه نظام سازی این موضوع در حال سمت و سو گرفتن است.

رئیس پژوهشکده یقین خاطرنشان کرد: جایگزین سیستم ارگانیک، سایبرنتیک است که از دو بخش انرژی و اطلاعات تشکیل می شود و سه حوزه اصلی با عنوان زیرساخت، سیستم عامل و موتور جستجوگر دارد. در ۲۵ سال آینده، شما شهروندان دنیای سایبری هستید.

عباسی گفت: در ایران ضرورت ایجاد فضای سایبری مستقل احساس می شود اولین موضوعی که مطرح است عدم وجود ۱۰ هزار ریاضیدان در ایران می باشد، اگر می خواهیم در پرونده هسته ای موفق باشیم باید یک مغز متفکر و بومی بسازیم. مهمترین مسئله در جهان سایبر آینده موضوعات اقتصادی ، سیاسی اجتماعی نیستند بلکه این اطلاعات و انرژی است که حرف اول را می زند.

وی اظهار کرد: مهمترین موضوع در پرونده مذاکرات ایران موضوع انرژی است و مهمترین مسئله در شورای عالی انقلاب سازماندهی فضای اطلاعات و افزایش پهنای باند اینترنت می باشد.

رئیس دکترینال امنیت بدون مرز ایران تایید کرد: چرا ۲۸ کشور در جهان به مذاکره با ایران رغبت نشان می دهند؟ بر اساس نظریه ریچارد واتسون در سال ۲۰۵۰ میلادی کشورهای ایران، مکزیک و ترکیه جهان را به تسخیر خود درمی آورند. کشور مکزیک به دلیل رشد جمعیت بر تمام قاره آمریکا تسلط می یابد، ترکیه اروپا را در سیطره خود قرار می دهد و ایران به دلیل ارائه نمودن طرح های مدیریتی جدید و جهان مهدوی بر جهان غالب می شود و قدرت را از غرب عالم به سمت شرق عالم منتقل می کند.

عباسی گفت: بعد از دست یافتن به قدرت در زمینه های نظامی، پزشکی، هسته ای اینک باید در راه سازماندهی NSA ایرانی گام برداشت، در این را باید اینترنت، موتور جستجو گر، سیستم زیرساخت و سیستم عامل بومی طراحی نمود.

وی خاطر نشان کرد: جوانان باید در مورد سازمان اطلاعات امنیت آمریکا واکسینه شوند، نسل جوان زمانی می توانند در عرصه جهان خودی نشان دهند که به دولت های غربی آتو و بهانه ندهند، در فضای سایبر مراقب دوستان سیاسی و  اطلاعاتتان باشید و آمار خود را به صورت مخدوش در اینترنت وارد نمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجوطبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  چهارشنبه 6 آذر 1392        سرباز گمنام امام زمان (عج)
بنر همسنگران

Reba.ir
598 نامه
سرباز گمنام امام زمان عج
سفیران نور
سلاح من ، قلم من
منذرین دات آی آر
پایگاه خبری ایران پرس
اسلام مدیا
ظهور خورشید


.•○ لوگوی ما ○•.
دکتر حسن عباسی