تبلیغات
مرکز نشر آثار استاد حسن عباسی - صرفاً علیه دکتر عباسی
صلوات برای امام مهدی(عج)
سهـم شما جهت فــرج و سلامتی آقـا امام زمان (عج) چقدر است ؟

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
ابر برچسب ها
دانلود دکتر عباسی دانلود فیلم استراتژی فیلم سخنرانی دانلود سخنرانی دانلود استاد حسن عباسی مدرنیسم مرجع دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی سکولاریسم دانلود مستقیم فیلم پست مدرنیسم dr hassan abbasi استاد عباسی لینک مستفیم جلسات کلبه کرامت دانلود استاد حسن مجموعه جلسات کلبه کرامت hassan abbasi دانلود سخنرانی حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی دانلود سخنرانی با لینک مستقیم dr abbasi حسن عباسی دانلود با لینک مستقیم پارادایم دانلود سخنرانی‌های دکتر عباسی دکتر عباسی کلبه کرامت دانلود استاد عباسی دانلود سخنرانی‌های دکتر حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی دانلود دکتر حسن عباسی لینک مستقیم سیتنیسم دانلود حسن عباسی مرجع دانلود سخنرانی حسن عباسی دانلود سخنرانی دکتر عباسی با لینک مستقیم دکتر عباسیdr-abbasi.ir دانلود سخنرانی‌های حسن عباسی کلبه استاد حسن عباسی فرویدیسم دانلود سخنرانی دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی با لینک مستقیم لینک مستقیم دانلود سخنرانی دکتر حسن عباسی دانلود سخنرانی دکتر عباسی

          کلیپ مقابله به مثل » لینک دانلود   

اطلاعات در مورد دعوت دکتر عباسی برای سخنرانی و خرید سخنرانی های استاد در آدرس زیر :

رفتن به مطلب مربوطه »

لیست لینک های بروز شده سخنرانی ها و جلسات کلبه کرامت :

دیدن لیست لینک‌های بروز رسانی شده »

صرفاً جهت اطلاع یا صرفاً جهت تمسخر دکتر عباسی، در‌واقع این برنامه باید تغییر نام بده به صرفاً علیه عناصر حزب اللهی! برنامه دیشب صرفاً جهت اطلاع با لحنی توهین آمیز دکتر عباسی رو زیر سؤال برد، با جملاتی کنایه آمیز مثل: آقایی که در همه عرصه ها نظر میده! یا آقای متفکر... فرمایشات گهر بار شما...
برنامه دیشب نه یک نقد جدی که صرفاً برای تخریب دکتر عباسی و حمله به ایشون بود، احتیاجی به توضیح و تفسیر شخصیت و تفکر بزرگ دکتر عباسی نیست که مطمئناً دستاندکاران برنامه صرفا... و شخص آقای نجف زاده ایشون رو کاملاً می شناسند، جناب عباسی کسی که یک تنه خود رو وقف احیای مبانی و اصول فراموش شده دین و انقلاب کرده.
البته این موضوع جدید نیست، قبلاً در مورد چهره‌های دیگری هم این اتفاق تکرار شده مثلاً در مورد آقای سلحشور وقتی از موج روشنفکری ضد دین در سینمای امروز ما و نوکری برخی از بازیگران فاسد ما و کارگردانان متوهم و مغرض ما در زمین صهیونیسم میکنن، این مطلب به صرفاً... و آقای نجف زاده بر میخوره.
ولی اگر اشخاصی تو همین برنامه دیروز امروز فردا حاضر میشن مثل اصغرزاده و ابتکار و برخی دیگر از اصلاح طلبان که رسما نظام رو زیر سؤال میبرن، انتخابات آزاد رو مطرح میکنن و از فتنه گران حمایت می کنن به صرفاً... بر نمی خوره و یا در برنامه زنده زاویه صادق زیبا کلام کارکرد دین در مدیریت جامعه و اصل نظارت دین بر زندگی انسان رو نفی می کنه باز آقای نجف زاده و صرفاً … مشکلی نمی بینن.
ولی وقتی مساله ای از طرف نیروهای حزب اللهی مطرح میشه، صرفاً … عَلَم دفاع از انقلاب به دست میگیره و شروع به تخریب این چهره‌ها می کنه اون هم به زشت ترین حالت ممکن. آدم یاد این جمله شهید آوینی می افته که: در جهموری اسلامی همه آزادند الا حزب اللهی ها.
مشخصه که یک عده ناراحتن از اینکه دکتر عباسی بعد از یک دوره طولانی ممنوع التصویری هر چند هفته یکبار تریبونی رو در اختیار داره تا ناگفته‌های این سالهای از دست رفته رو مطرح کنه. مسلماً این موضوع به ذائقه یک عده خوش نمیاد.
مطمئناً یک عده دنبال این هستند که یا دکتر عباسی خودش پاشو پس بکشه و یا به نحوی دوباره مساله ممنوع التصویری ایشون رقم بخوره.
جالب اینکه توضیحات دکتر عباسی در این مورد کامل بود و برنامه صرفاً … با تکه‌تکه کردن صحبت‌های ایشون تونست این حمله رو صورت بده.
سؤال اینجاست که علت همسویی رسانه ملی با رسانه‌های معاند ضدانقلاب و وطن فروشان داخلی علیه دکتر عباسی چیست؟
چرا با پخش تکه‌ای نا مفهوم از سخنان ایشون و جملاتی تمسخر آمیز (تکرار میکنم گفتند کسی که در همه عرصه ها نظر میده!)، این عمل زشت صورت میگیره؟ جدای از این مطلب که برنامه دیروز امروز فردا در کم بیننده ترین زمان و همزمان با پخش فیلم‌های جذاب سینمایی پخش شده و عموم مردم که صرفا... رو دنبال میکن تمام اون برنامه رو ندیدن.
آیا برنامه صرفاً … و آقای نجف زاده می تونه ادعا کنه که سخنان دکتر عباسی در حوژه های مختلف غیر عالمانه است؟ آیا اساساً برنامه‌ای مثل صرفاً صلاحیت این کار رو داره؟
کجای توضیحات دکتر ناقص بود؟ کجای سخنان ایشون غیر کارشاسی بود، ایشون مسئول بررسی حمله آمریکا و حادثه طبس بودند، چه نظراتی دقیق‌تر و کامل‌تر از نظرات ایشون می تونه باشه، اگر کسی صلاحیت نقد این سخنان رو داشته باشه، اون آقای نجف زاده و برنامه صرفاً نیست.
و در ادامه توضیحات دکتر، این فکر رو کی به دل فرمانده نیروی دریایی آمریکا انداخت که از هلی کوپتر فرسوده استفاده کنه؟ خدا یا شیطان؟ مسلماً خدا، امداد غیبی یعنی همین. فکر حمله به دکتر عباسی رو چه کسی در دل شما انداخت، خدا یا شیطان؟ پاسخش با شماست.
در ادامه دکتر عباسی باز به همان مساله طوفان شن و تأثیرش در انحراف هلی کوپتر وبرخورد با تانکر سوخت اشاره کردن، مساله اینجاست که اگر هلی کوپتر فرسوده نبود چه بسا در برابر این اتفاق مقاومت میکرد و حادثه‌ای رخ نمی داد، یک زنجیره امداد های غیبی الهی رخ داده.
و دکتر عباسی تأکید کردن این اتفاق از طرف خدا رقم خورده و همین مطلب میتونه در یک فیلم قرار بگیره و آمریکا و ارتش آمریکا که همیشه منظم و دقیق و با نیروهای قوی و متعهد تصویر میشه کوبیده بشه.
در ضمن این مطلب از طرف هر کسی جز دکتر عباسی مطرح میشد، آن شخص یک متفکر کامل با استدلال های منطقی و علمی معرفی میشد اما وقتی حمله از یک چهره حزب اللهی مثل جناب عباسی مطرح میشه برخورد صورت میگیره اون هم با تکه تکه کردن سخنان، تمسخر و تخریب.
ما اعتراض جدی خواهیم کرد به این مساله و امیدواریم جلوی این اقدام‌ها گرفته بشه و دیگر شاهد چنین اقدام‌ها مخربی حداقل در رسانه ملی نباشیم.
امیداریم فرصت دیگری برای دکتر پبش بیاد تا شفاف‌تر و کامل این مساله رو توضیح بدن تا کسانی که دنبال فرصت میگردند برای ضربه زدن رسوا بشوند.
انشاالله، والسلام.

منبع : اقتصاد اسلامیطبقه بندی: اخبار و مطالب متنی سایت،


  شنبه 19 اسفند 1391        سرباز گمنام امام زمان (عج)
بنر همسنگران

Reba.ir
598 نامه
سرباز گمنام امام زمان عج
سفیران نور
سلاح من ، قلم من
منذرین دات آی آر
پایگاه خبری ایران پرس
اسلام مدیا
ظهور خورشید


.•○ لوگوی ما ○•.
دکتر حسن عباسی